Sepeti Gizle
Toplam: 0,00 TL
Alışverişi Tamamla
Çizik Yeşil Zeytin 1 Kg. resim detay
Çizik Yeşil Zeytin 1 Kg. resim önizleme

Çizik Yeşil Zeytin 1 Kg.

48,00 TL

-
+
Hijyenik Paketleme
Hızlı Gönderim
Kapıda Ödeme
Taksit İmkanı

Çizik yeşil zeytin 1 Kg.

Her mevsim yeşil kalan bir ağaç türüdür. 10 metre uzunluğunda kadar erişebilir. Zeytin ağacının en büyük özelliklerinden biri de 2000 yıl kadar yaşayabilmesidir. İyi bakıldığında 5-6 yıl içerisinde meyvelerini veren bir ağaçtır. 1 yıl çok diğer yıl ise kendini dinlendirerek daha az zeytin verdiği de bilinmektedir. Olgunlaştığında siyah önceleri ise yeşil renklidir ve zeytinin faydalarının çok olduğu bilinmektedir.

Zeytin kandaki fazla kolestrolü giderir. Kan basıncını kontrol eder. Diyet lifi kaynağıdır. Doğurganlığı ve üreme sistemini geliştirir.Bir çok hastalıktan korunmanızı sağlar.Hafızanızı geliştirir.Cilde ve Kalbe çok yararlıdır.Sodyum, potasyum, magnezyum, demir, fosfor ve iyot gibi mineral içeriği bakımından zengindir.Anemiye karşı mükemmel bir korumadır.

 • 5 Çok İyi (0)
  % 0
 • 4 İyi (0)
  % 0
 • 3 Ne İyi/Ne Kötü (0)
  % 0
 • 2 Kötü (0)
  % 0
 • 1 Çok Kötü (0)
  % 0
Ortalama Puan
Henüz Değerlendirilmemiş
Bafra Sürmeli Organik Köyümüzde hayvan sağlığı ve refahına özen gösterilen çifliğimizdeki inekler, Veteriner hekim kontrolüyle hijyen kurallarına titizlikle uyularak otomatik makinelerle sağılır, Sağlıklı ineklerimizden elde ettiğimiz kaliteli süt, bakteri düzeyini minumum düzeyde tutulması için 4 dereceye soğutulur. Gıda Mühendisi kontrolünde el değmeden tek kullanımlık petlere paketlenir. Doğal süt tüketebilmeniz ve kendi doğal yoğurdunuzu yapabilmeniz için eşşiz bir besin olan sütümüzü doğasındaki değerleri koruyarak soğutuculu aracımızla kapınıza ulaştırmaktayız. Süt Konağı olarak Sağlıklı gıdalarla beslenme bilincini yaygınlaştırmak için kaliteli ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

Köylerden şehirlere göç etmemizle birlikte doğal gıda tüketimimizin yerini katkı maddeleri ile raf ömrü uzatılmış endüstriyel gıdalar almıştır. Endüstriyel gıdaların tüketiminden kurtulup doğal ürünlerle beslenebilmek için 'SÜT KONAĞI' markamızla ilk doğal ürün çalışmamızı istifadenize sunduk. DOĞAL SÜT tüketebilmeniz ve kendi DOĞAL YOĞURDUNUZU yapabilmeniz için Bafra Sürmeli Organik Köyümüzdeki ineklerimizden elde ettiğimiz işlem görmemiş günlük doğal tam yağlı ÇİĞ SÜTÜNÜZÜ evlerinize kadar teslim ediyoruz. Uzmanlar günde iki bardak 'Doğal Süt' tüketmemizin önemini vurgulamaktadırlar. Doğal gıdalarla beslenme bilincini hep birlikte yaygınlaştırmak ve sağlıklı yaşamak için Süt Konağı DOĞAL ÇİĞ SÜTÜYLE hizmetinize hazırdır

Sizin İçin Önerilenler

  Barbunya - 1 KgBarbunya - 1 Kg
  42,00 TL
   Pirinç - 1 Kg.Pirinç - 1 Kg.
   31,00 TL
   Tükendi
    Köy Peyniri - 1 Kg.Köy Peyniri - 1 Kg.
    70,00 TL
     Pilavlık Bulgur - 1 KgPilavlık Bulgur - 1 Kg
     19,50 TL
      Günlük İnek Sütü - 1 KgGünlük İnek Sütü - 1 Kg
      17,50 TL
       Nohut 10 Mm - 1 KgNohut 10 Mm - 1 Kg
       42,00 TL
       Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?