Edremit Kırması Yeşil Zeytin 1 Kg.

Edremit Kırması Yeşil Zeytin 1 Kg.

0 YorumZeytin

1 Kg Balıkesir Edremit bölgesinin meşhur zeytinlerinden çizik  ve köy kırması yeşil zeytindir. Her mevsim yeşil kalan bir ağaç türüdür. 10 metre uzunluğun...

18,50 ₺

SONRAKİ Gün Teslimat

%100 DOĞAL

Adet:
Toplam:

18,50 ₺

1 Kg Balıkesir Edremit bölgesinin meşhur zeytinlerinden çizik  ve köy kırması yeşil zeytindir.

Her mevsim yeşil kalan bir ağaç türüdür. 10 metre uzunluğunda kadar erişebilir. Zeytin ağacının en büyük özelliklerinden biri de 2000 yıl kadar yaşayabilmesidir. İyi bakıldığında 5-6 yıl içerisinde meyvelerini veren bir ağaçtır. 1 yıl çok diğer yıl ise kendini dinlendirerek daha az zeytin verdiği de bilinmektedir. Olgunlaştığında siyah önceleri ise yeşil renklidir ve zeytinin faydalarının çok olduğu bilinmektedir.

Zeytin kandaki fazla kolestrolü giderir. Kan basıncını kontrol eder. Diyet lifi kaynağıdır. Doğurganlığı ve üreme sistemini geliştirir.Bir çok hastalıktan korunmanızı sağlar.Hafızanızı geliştirir.Cilde ve Kalbe çok yararlıdır.Sodyum, potasyum, magnezyum, demir, fosfor ve iyot gibi mineral içeriği bakımından zengindir.Anemiye karşı mükemmel bir korumadır.

 • Teslim Süresi Nedir?

  Samsun içi teslimat ertesi gün yapılmaktadır.

 • Güvenlik/Araç?

  Samsun içinde ürünlerimiz özel olarak soğuk hava depolu araçlarımızla kapınıza teslim edilmektedir.

  Samsun dışı ise henüz kargo anlaşmamız yoktur.

 • Kargo ücreti?

  Samsun içi kendi araçlarımızla dağıtımlarımız ücretsizdir.

  Samsun dışı tesilmatlarda ürünlerimiz özel kutulama ve hacim sebebiyle ücretlidir.

 • Nerelere kargo var?

  Şuan sadece Samsun içi Atakum/İlkadım/19 Mayıs ve Bafra ilçelerine teslimatımız mevcuttur.

  Çok kısa süre içerisinde kargo anlaşması yapılacak olup tüm Türkiye'ye kargo gönderilecektir.

5 üzerinden 0

 • 5 yıldız0
 • 4 yıldız0
 • 3 yıldız0
 • 2 yıldız0
 • 1 yıldız0
Yorum Yapın

  Bafra Sürmeli Organik Köyümüzde hayvan sağlığı ve refahına özen gösterilen çifliğimizdeki inekler, Veteriner hekim kontrolüyle hijyen kurallarına titizlikle uyularak otomatik makinelerle sağılır, Sağlıklı ineklerimizden elde ettiğimiz kaliteli süt, bakteri düzeyini minumum düzeyde tutulması için 4 dereceye soğutulur. Gıda Mühendisi kontrolünde el değmeden tek kullanımlık petlere paketlenir. Doğal süt tüketebilmeniz ve kendi doğal yoğurdunuzu yapabilmeniz için eşşiz bir besin olan sütümüzü doğasındaki değerleri koruyarak soğutuculu aracımızla kapınıza ulaştırmaktayız. Süt Konağı olarak Sağlıklı gıdalarla beslenme bilincini yaygınlaştırmak için kaliteli ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.