300 TL ve üzeri KARGO BEDAVA!
Sepeti Gizle
Toplam: 0,00 TL
Alışverişi Tamamla
Günlük İnek Sütü - 5 Kg resim detay
Günlük İnek Sütü - 5 Kg resim önizleme

Günlük İnek Sütü - 5 Kg

27,50 TL

%100 Doğal, çiftlikten günlük süt.

-
+
Hijyenik Paketleme
Hızlı Gönderim
Kapıda Ödeme
Taksit İmkanı

Çiftliğimiz Bafra Organik Sürmeli  Köyünde olup Hastalıktan ARİ (Hayvanlarımızda ve Sütümüzde Hastalık Yoktur) Belgesine sahiptir.  AB projesi olan Çiftliğimizde Veteriner hekim kontrolünde, temiz ortamda bakılan Holstein türü ineklerimiz mevcuttur. Her gün iki kez otomatik sağım yapılıp Soğutma tanklarına aktarılan Sütümüz, Günde bir kez de Otomatik dolum makinesi ile Tek kullanımlık Pet şişelere Hijyenik bir şekilde doldurulmaktadır.  Her sabah 08:00 de Çiftliğimizden Çıkan 4C lik soğutuculu araçlarımız ile de pazar günü hariç her gün adreslere dağıtım yapılmaktadır. Sütümüz %3,3-%4 yağ oranına sahiptir. Hastalıklara karşı direnci artırır.Enerji ve vitamin kaynağıdır. Büyüme ve gelişmeyi sağlar. Üretim ve dolum metodlarımız ile Sütümüzün içerisine hiçbir şey katılmaz ve sütümüzün içeriğinden hiçbir şey alınamaz.

 

%100 Doğal, çiftlikten günlük süt. Hastalıktan ari çiftliğimiz hem Bakanlığımız hem de işletmemizde daimi olarak bulunan veteriner hekimler tarafından kontrol edilir.Süt Konağı olarak Çiğ Sütümüz hiçbir işlem görmeden, ihtiyacımız olan protein, yağ, mineral ve vitaminleri kaynağındaki haliyle kayıp olmadan sizlere sunar.

Çiğ Süt Faydaları

 • ⋆ Süt yağı kolesterolü denge altında tutar.
 • ⋆ Sebze ve meyve ürünlerinin beslenme değerini arttırır.
 • ⋆ Okul çağında çocuklarda mantıksal düşünme ve çabuk hatırlama gibi zihinsel gelişim sağlar.
 • ⋆ Yetişkinlerde mide ve bağırsak kanser riskini azaltır.
 • ⋆ Sütte bulunan laktozun, enerji kaynağı olması yanında, laktozdaki galaktozun beyin ve sinir dokularının oluşumunda gereklidir.
 • ⋆ Sütün içerisinde organizmanın gelişimi açısından gerekli olan tüm mineralleri bulundurur, özellikle kalsiyum, fosfor ve magnezyumun kemik ve dişlerin oluşumunda etkin rol alır.

 

 • 5 Çok İyi (59)
  % 88
 • 4 İyi (6)
  % 8
 • 3 Ne İyi/Ne Kötü (2)
  % 2
 • 2 Kötü (0)
  % 0
 • 1 Çok Kötü (0)
  % 0
Ortalama Puan
4.9
Semra Betül ***

tercih sebebim hijyenik olması, biraz daha yağlı olsa fena olmazdı

Ç**** ****

1 aydır sürekli alıyorum çok memnunum teşekkürler

Tuncay ***K

3 kğ lık biraz yağsızdı ama bbu çok gğzel Teşekkürler sütkonağı, sayenizde temiz hizyenik ve lezzetli süt içip yoğurt yapıyoruz ve kaymak yiyoruz Gerçekten teşekkür ederiz

Nagihan ***m

taze ve tertemiz hemde kapımıza gelmesi o kadar degerli ki bu hizmeti bizlere sunduğunuz için teşekkür ederim

ÖZLEM-EMRE ***K

Taze temiz ve mis gibi süt. Kapakların orjinal bir şekilde kilitli ambalaj oluşu hijyen konusunda güven veriyor. Hiç düşünmeden alabilirsiniz. yaklaşık 2 senedir çocuğum için alıp yoğurt yapıyorum. tadında herhangi bir koku yok. Çok güzel.👏👏👏

M**** ****l

Yaklaşık 3 aydır alıyorum hiç sorun olmadı koku yok tadı çok güzel özellikle kilitli kapak ile gelmesi güzel almak isteyenlere tavsiye ederim.

Senay ***r

ilk defa aldik ve yanilmadigimizi anladik. gayet guzel paketleme, kilitli kapak ve tazecik sut. elinize saglik

KÜBRA NUR ***

hiç koku yok. yaptığım yoğurt bile çok güzel oldu. inşallah hep bu şekilde devam eder ürününüz.

İlker ***n

Daha önce kullanılmamış 5 litrelik petlerin kullanılması tercih sebebim oldu.

YILDIRAY ***K

Gayet güzel ancak biraz daha yağlı olursa daha çok seviniriz. teşekkürler.

Bafra Sürmeli Organik Köyümüzde hayvan sağlığı ve refahına özen gösterilen çifliğimizdeki inekler, Veteriner hekim kontrolüyle hijyen kurallarına titizlikle uyularak otomatik makinelerle sağılır, Sağlıklı ineklerimizden elde ettiğimiz kaliteli süt, bakteri düzeyini minumum düzeyde tutulması için 4 dereceye soğutulur. Gıda Mühendisi kontrolünde el değmeden tek kullanımlık petlere paketlenir. Doğal süt tüketebilmeniz ve kendi doğal yoğurdunuzu yapabilmeniz için eşşiz bir besin olan sütümüzü doğasındaki değerleri koruyarak soğutuculu aracımızla kapınıza ulaştırmaktayız. Süt Konağı olarak Sağlıklı gıdalarla beslenme bilincini yaygınlaştırmak için kaliteli ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

Köylerden şehirlere göç etmemizle birlikte doğal gıda tüketimimizin yerini katkı maddeleri ile raf ömrü uzatılmış endüstriyel gıdalar almıştır. Endüstriyel gıdaların tüketiminden kurtulup doğal ürünlerle beslenebilmek için 'SÜT KONAĞI' markamızla ilk doğal ürün çalışmamızı istifadenize sunduk. DOĞAL SÜT tüketebilmeniz ve kendi DOĞAL YOĞURDUNUZU yapabilmeniz için Bafra Sürmeli Organik Köyümüzdeki ineklerimizden elde ettiğimiz işlem görmemiş günlük doğal tam yağlı ÇİĞ SÜTÜNÜZÜ evlerinize kadar teslim ediyoruz. Uzmanlar günde iki bardak 'Doğal Süt' tüketmemizin önemini vurgulamaktadırlar. Doğal gıdalarla beslenme bilincini hep birlikte yaygınlaştırmak ve sağlıklı yaşamak için Süt Konağı DOĞAL ÇİĞ SÜTÜYLE hizmetinize hazırdır

Sizin İçin Önerilenler

  Günlük İnek Sütü - 3 kgGünlük İnek Sütü - 3 kg
  17,50 TL
   Pirinç - 5 Kg.Pirinç - 5 Kg.
   63,00 TL
    Limon - 5 AdetLimon - 5 Adet
    5,00 TL
     İnek Tereyağı - 500 Gr.İnek Tereyağı - 500 Gr.
     42,00 TL
      İnek Tereyağı - 1000 Gr.İnek Tereyağı - 1000 Gr.
      85,00 TL
       Şeftali-1 KgŞeftali-1 Kg
       13,50 TL
        Barbunya - 1 kgBarbunya - 1 kg
        25,50 TL
         Limon - 1 KgLimon - 1 Kg
         9,00 TL
          Pirinç - 2 Kg.Pirinç - 2 Kg.
          25,50 TL