Manda Kaymağı - 160 Gr.

Manda Kaymağı - 160 Gr.

1 YorumSüt Ürünleri

Doğal manda kaymağı 160 Gr. UNESCO Dünya Miras Geçici Listesi'nde yer alan Kızılırmak Deltası'nda ve Türkiye İstatistik Kurumunun (TÜİK) manda sayısı veri...

22,50 ₺

SONRAKİ Gün Teslimat

%100 DOĞAL

Adet:
Toplam:

22,50 ₺

Doğal manda kaymağı 160 Gr.

UNESCO Dünya Miras Geçici Listesi'nde yer alan Kızılırmak Deltası'nda ve Türkiye İstatistik Kurumunun (TÜİK) manda sayısı verilerine göre; Samsun Türkiye genelinde 1. sırada yer alıyor. Ürünlerimiz  bu bölgedeki seçkin Manda Sütlerinden ,Gıda mühendisi kontrolünde ve hijyenik şartlarda ürettirilmektedir.

 

Şişkinlik giderici: Süt kaymağı özellikle vücudumuzda oluşan şişkinlikler adına oldukça ideal bir çözüm yoludur. Genel anlamda kulakta ve ağız da oluşmakta olan şişkinler başta olmakla beraber vücudumuzun neresinde olursa olsun şişkinlikleri yok etmektedir. Bunun adına yapmanız gereken şey şişkinlik oluşturan yere kaymağı kalın bir tabaka biçiminde krem gibi sürmektir. Bu işlemi yapın ve 20 dakika bekleyin ardından da ılık bir suyla iyice yıkayın.

Güç Verir: Kaymaklar insanların vücuduna inanılmaz derecede kuvvet yüklemektedir. Bu etkiyi yükseltme adına, içerisine bir miktar bal ya da hurma koyabilirsiniz. Bu nedenle gün içinde size gerekli olacak olan enerjiyi depolamış olursunuz.

Diş çıkaran çocuklara iyi gelir: Kaymaklar yeni diş çıkaracak olan çocukların çok daha hızlı bir şekilde diş çıkarmasına yardımcı olur. Bunun adına yapmanız gereken tek şey kaymağı çocuğun dişlerine sürmektir. Bu sürme işlemi düzenli bir şekilde gerçekleştirdiğiniz zaman çocuklarınızın çok daha erken diş çıkarmaya başlarlar. Bunun nedeni kaymağın tıpkı yoğurtlar gibi bakterilerle savaşır ve diş sağlığına son derece önemli katkılarda bulunur.

Midenizi düzeltir: Kaymaklar mide ve sindirim sistemi adına oldukça önemlidir. Bir miktar balla karıştırarak düzenli olarak tüketim yapılması halinde gıdaların hazmedilmesi kolaylaşmakta ve böylece mide doğal dengesine kavuşmuş olur. Ayrıca bununla birlikte kaymağı çam balı ya da kekik karıştırarak düzenli olarak tüketmeniz halinde gastrit ve mide ülseri gibi hastalıklara yakalanmaz ihtimaliniz düşer. Bu işlemleri aç karına yapmanız çok daha etkili olur.

Yara kremi: Kaymaklar doğal bir bir yara kremi konumundadır. Balla karıştırarak yara olan bölgeye sürmeniz yeterlidir. Bu işlem sonucunda deride oluşmuş olan yaraların çok daha çabuk iyileşmesini sağlamış olursunuz. Bununla birlikte yaradan ötürü oluşmuş olan ağrıları da hafifletecektir.

 • Teslim Süresi Nedir?

  Samsun içi teslimat ertesi gün yapılmaktadır.

 • Güvenlik/Araç?

  Samsun içinde ürünlerimiz özel olarak soğuk hava depolu araçlarımızla kapınıza teslim edilmektedir.

  Samsun dışı ise henüz kargo anlaşmamız yoktur.

 • Kargo ücreti?

  Samsun içi kendi araçlarımızla dağıtımlarımız ücretsizdir.

  Samsun dışı tesilmatlarda ürünlerimiz özel kutulama ve hacim sebebiyle ücretlidir.

 • Nerelere kargo var?

  Şuan sadece Samsun içi Atakum/İlkadım/19 Mayıs ve Bafra ilçelerine teslimatımız mevcuttur.

  Çok kısa süre içerisinde kargo anlaşması yapılacak olup tüm Türkiye'ye kargo gönderilecektir.

5 üzerinden 5.0

 • 5 yıldız100
 • 4 yıldız0
 • 3 yıldız0
 • 2 yıldız0
 • 1 yıldız0
Yorum Yapın

  Bafra Sürmeli Organik Köyümüzde hayvan sağlığı ve refahına özen gösterilen çifliğimizdeki inekler, Veteriner hekim kontrolüyle hijyen kurallarına titizlikle uyularak otomatik makinelerle sağılır, Sağlıklı ineklerimizden elde ettiğimiz kaliteli süt, bakteri düzeyini minumum düzeyde tutulması için 4 dereceye soğutulur. Gıda Mühendisi kontrolünde el değmeden tek kullanımlık petlere paketlenir. Doğal süt tüketebilmeniz ve kendi doğal yoğurdunuzu yapabilmeniz için eşşiz bir besin olan sütümüzü doğasındaki değerleri koruyarak soğutuculu aracımızla kapınıza ulaştırmaktayız. Süt Konağı olarak Sağlıklı gıdalarla beslenme bilincini yaygınlaştırmak için kaliteli ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.