Sepeti Gizle
Toplam: 0,00 TL
Alışverişi Tamamla
Manda Kaymağı - 160 Gr. resim detay
Manda Kaymağı - 160 Gr. resim önizleme

Manda Kaymağı - 160 Gr.

50,00 TL

-
+
Hijyenik Paketleme
Hızlı Gönderim
Kapıda Ödeme
Taksit İmkanı

Doğal manda kaymağı 160 Gr.

UNESCO Dünya Miras Geçici Listesi'nde yer alan Kızılırmak Deltası'nda ve Türkiye İstatistik Kurumunun (TÜİK) manda sayısı verilerine göre; Samsun Türkiye genelinde 1. sırada yer alıyor. Ürünlerimiz  bu bölgedeki seçkin Manda Sütlerinden ,Gıda mühendisi kontrolünde ve hijyenik şartlarda ürettirilmektedir.

 

Şişkinlik giderici: Süt kaymağı özellikle vücudumuzda oluşan şişkinlikler adına oldukça ideal bir çözüm yoludur. Genel anlamda kulakta ve ağız da oluşmakta olan şişkinler başta olmakla beraber vücudumuzun neresinde olursa olsun şişkinlikleri yok etmektedir. Bunun adına yapmanız gereken şey şişkinlik oluşturan yere kaymağı kalın bir tabaka biçiminde krem gibi sürmektir. Bu işlemi yapın ve 20 dakika bekleyin ardından da ılık bir suyla iyice yıkayın.

Güç Verir: Kaymaklar insanların vücuduna inanılmaz derecede kuvvet yüklemektedir. Bu etkiyi yükseltme adına, içerisine bir miktar bal ya da hurma koyabilirsiniz. Bu nedenle gün içinde size gerekli olacak olan enerjiyi depolamış olursunuz.

Diş çıkaran çocuklara iyi gelir: Kaymaklar yeni diş çıkaracak olan çocukların çok daha hızlı bir şekilde diş çıkarmasına yardımcı olur. Bunun adına yapmanız gereken tek şey kaymağı çocuğun dişlerine sürmektir. Bu sürme işlemi düzenli bir şekilde gerçekleştirdiğiniz zaman çocuklarınızın çok daha erken diş çıkarmaya başlarlar. Bunun nedeni kaymağın tıpkı yoğurtlar gibi bakterilerle savaşır ve diş sağlığına son derece önemli katkılarda bulunur.

Midenizi düzeltir: Kaymaklar mide ve sindirim sistemi adına oldukça önemlidir. Bir miktar balla karıştırarak düzenli olarak tüketim yapılması halinde gıdaların hazmedilmesi kolaylaşmakta ve böylece mide doğal dengesine kavuşmuş olur. Ayrıca bununla birlikte kaymağı çam balı ya da kekik karıştırarak düzenli olarak tüketmeniz halinde gastrit ve mide ülseri gibi hastalıklara yakalanmaz ihtimaliniz düşer. Bu işlemleri aç karına yapmanız çok daha etkili olur.

Yara kremi: Kaymaklar doğal bir bir yara kremi konumundadır. Balla karıştırarak yara olan bölgeye sürmeniz yeterlidir. Bu işlem sonucunda deride oluşmuş olan yaraların çok daha çabuk iyileşmesini sağlamış olursunuz. Bununla birlikte yaradan ötürü oluşmuş olan ağrıları da hafifletecektir.

 • 5 Çok İyi (3)
  % 75
 • 4 İyi (1)
  % 25
 • 3 Ne İyi/Ne Kötü (0)
  % 0
 • 2 Kötü (0)
  % 0
 • 1 Çok Kötü (0)
  % 0
Ortalama Puan
4.8
YILMAZ

Ürün Harika Kaliteli Fazlasıyla Organik Samsun İlkadımdan Selamlar Başarılar Bol Kazançlar

Emre

Manda kaymağınız harika, teşekkürler süt konağı :))

PINAR ***U

Kahvaltıda vazgeçilmezimiz oldu

Hasan ***k

Kaymak güzel ve kıvamı iyi. Fiyatı miktar oranı malum.

Bafra Sürmeli Organik Köyümüzde hayvan sağlığı ve refahına özen gösterilen çifliğimizdeki inekler, Veteriner hekim kontrolüyle hijyen kurallarına titizlikle uyularak otomatik makinelerle sağılır, Sağlıklı ineklerimizden elde ettiğimiz kaliteli süt, bakteri düzeyini minumum düzeyde tutulması için 4 dereceye soğutulur. Gıda Mühendisi kontrolünde el değmeden tek kullanımlık petlere paketlenir. Doğal süt tüketebilmeniz ve kendi doğal yoğurdunuzu yapabilmeniz için eşşiz bir besin olan sütümüzü doğasındaki değerleri koruyarak soğutuculu aracımızla kapınıza ulaştırmaktayız. Süt Konağı olarak Sağlıklı gıdalarla beslenme bilincini yaygınlaştırmak için kaliteli ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

Köylerden şehirlere göç etmemizle birlikte doğal gıda tüketimimizin yerini katkı maddeleri ile raf ömrü uzatılmış endüstriyel gıdalar almıştır. Endüstriyel gıdaların tüketiminden kurtulup doğal ürünlerle beslenebilmek için 'SÜT KONAĞI' markamızla ilk doğal ürün çalışmamızı istifadenize sunduk. DOĞAL SÜT tüketebilmeniz ve kendi DOĞAL YOĞURDUNUZU yapabilmeniz için Bafra Sürmeli Organik Köyümüzdeki ineklerimizden elde ettiğimiz işlem görmemiş günlük doğal tam yağlı ÇİĞ SÜTÜNÜZÜ evlerinize kadar teslim ediyoruz. Uzmanlar günde iki bardak 'Doğal Süt' tüketmemizin önemini vurgulamaktadırlar. Doğal gıdalarla beslenme bilincini hep birlikte yaygınlaştırmak ve sağlıklı yaşamak için Süt Konağı DOĞAL ÇİĞ SÜTÜYLE hizmetinize hazırdır

Sizin İçin Önerilenler

  Manda Tereyağı - 250 Gr.Manda Tereyağı - 250 Gr.
  65,00 TL
  Tükendi
   Manda Peyniri - 500 Gr.Manda Peyniri - 500 Gr.
   37,50 TL
   Tükendi
    Manda Yoğurdu - 750 Gr.Manda Yoğurdu - 750 Gr.
    50,00 TL
     Manda Peyniri - 1500 Gr.Manda Peyniri - 1500 Gr.
     77,00 TL
      Manda Yoğurdu - 1835 Gr.Manda Yoğurdu - 1835 Gr.
      63,00 TL
      Tükendi
       Kimyon - 150 GrKimyon - 150 Gr
       13,00 TL
       Tükendi
        Susam - 150 GrSusam - 150 Gr
        10,00 TL
        Tükendi
         Nane - 60 GrNane - 60 Gr
         4,50 TL
         Tükendi
          Kekik - 40 GrKekik - 40 Gr
          5,50 TL
           Siron - 400 Gr.Siron - 400 Gr.
           35,00 TL
           Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?