Manda Peyniri - 1500 Gr.

Manda Peyniri - 1500 Gr.

0 YorumSüt Ürünleri

Doğal manda peyniri - 1500 Gr. UNESCO Dünya Miras Geçici Listesi'nde yer alan Kızılırmak Deltası'nda ve Türkiye İstatistik Kurumunun (TÜİK) manda sayısı v...

40,00 ₺

SONRAKİ Gün Teslimat

%100 DOĞAL

Adet:
Toplam:

40,00 ₺

Doğal manda peyniri - 1500 Gr.

UNESCO Dünya Miras Geçici Listesi'nde yer alan Kızılırmak Deltası'nda ve Türkiye İstatistik Kurumunun (TÜİK) manda sayısı verilerine göre; Samsun Türkiye genelinde 1. sırada yer alıyor. Ürünlerimiz bu bölgedeki seçkin Manda Sütlerinden ,Gıda mühendisi kontrolünde ve hijyenik şartlarda ürettirilmektedir.
 

Manda sütünün içeriğinde de, aslında inek sütü, koyun sütü, ve keçi sütünde bulunan kalsiyum, ve protein var. Ancak, manda sütünde, bu içerikler, diğerlerinden iki kat kadar daha fazla. Sadece bu da değil. Manda sütünün içeriğinde yer alan kolesterol miktarı da diğer sütlere göre çok daha düşük. Bu unsurlar göz önüne alındığında, manda sütü, gerek inek sütü, gerek koyun sütü, ve gerekse de keçi sütünden daha fazla tercih edilir hale geliyor.

Alfa tokoferol isimli madde, E vitamininin öncüsü olup, manda sütünde, diğer sütlerden ortalama üç kat daha fazla bulunuyor. Sadece bu da değil; Peroksidaz isimli madde de manda sütünde oldukça fazla… Bu etkenler göz önüne alındığında, manda sütü ürünlerinin, E vitamini bakımından daha zengin olmaları gerekçesi ile, kansere, ve, kalp – damar hastalıklarına karşı koruyuculuk değerlerinin daha yüksek olduğu düşünülüyor. Çünkü, E vitamini, yüksek antioksidan değeri anlamına geliyor, ve bu da vücudun serbest radikallere karşı güçlendiriyor.

 

 • Teslim Süresi Nedir?

  Samsun içi teslimat ertesi gün yapılmaktadır.

 • Güvenlik/Araç?

  Samsun içinde ürünlerimiz özel olarak soğuk hava depolu araçlarımızla kapınıza teslim edilmektedir.

  Samsun dışı ise henüz kargo anlaşmamız yoktur.

 • Kargo ücreti?

  Samsun içi kendi araçlarımızla dağıtımlarımız ücretsizdir.

  Samsun dışı tesilmatlarda ürünlerimiz özel kutulama ve hacim sebebiyle ücretlidir.

 • Nerelere kargo var?

  Şuan sadece Samsun içi Atakum/İlkadım/19 Mayıs ve Bafra ilçelerine teslimatımız mevcuttur.

  Çok kısa süre içerisinde kargo anlaşması yapılacak olup tüm Türkiye'ye kargo gönderilecektir.

5 üzerinden 0

 • 5 yıldız0
 • 4 yıldız0
 • 3 yıldız0
 • 2 yıldız0
 • 1 yıldız0
Yorum Yapın

  Bafra Sürmeli Organik Köyümüzde hayvan sağlığı ve refahına özen gösterilen çifliğimizdeki inekler, Veteriner hekim kontrolüyle hijyen kurallarına titizlikle uyularak otomatik makinelerle sağılır, Sağlıklı ineklerimizden elde ettiğimiz kaliteli süt, bakteri düzeyini minumum düzeyde tutulması için 4 dereceye soğutulur. Gıda Mühendisi kontrolünde el değmeden tek kullanımlık petlere paketlenir. Doğal süt tüketebilmeniz ve kendi doğal yoğurdunuzu yapabilmeniz için eşşiz bir besin olan sütümüzü doğasındaki değerleri koruyarak soğutuculu aracımızla kapınıza ulaştırmaktayız. Süt Konağı olarak Sağlıklı gıdalarla beslenme bilincini yaygınlaştırmak için kaliteli ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.