Sepeti Gizle
Toplam: 0,00 TL
Alışverişi Tamamla
Manda Peyniri - 500 Gr. resim detay
Manda Peyniri - 500 Gr. resim önizleme

Manda Peyniri - 500 Gr.

37,50 TL

-
+
Hijyenik Paketleme
Hızlı Gönderim
Kapıda Ödeme
Taksit İmkanı

Doğal manda peyniri - 500 Gr.

UNESCO Dünya Miras Geçici Listesi'nde yer alan Kızılırmak Deltası'nda ve Türkiye İstatistik Kurumunun (TÜİK) manda sayısı verilerine göre; Samsun Türkiye genelinde 1. sırada yer alıyor. Ürünlerimiz bu bölgedeki seçkin Manda Sütlerinden ,Gıda mühendisi kontrolünde ve hijyenik şartlarda ürettirilmektedir.
 

Manda sütünün içeriğinde de, aslında inek sütü, koyun sütü, ve keçi sütünde bulunan kalsiyum, ve protein var. Ancak, manda sütünde, bu içerikler, diğerlerinden iki kat kadar daha fazla. Sadece bu da değil. Manda sütünün içeriğinde yer alan kolesterol miktarı da diğer sütlere göre çok daha düşük. Bu unsurlar göz önüne alındığında, manda sütü, gerek inek sütü, gerek koyun sütü, ve gerekse de keçi sütünden daha fazla tercih edilir hale geliyor.

Alfa tokoferol isimli madde, E vitamininin öncüsü olup, manda sütünde, diğer sütlerden ortalama üç kat daha fazla bulunuyor. Sadece bu da değil; Peroksidaz isimli madde de manda sütünde oldukça fazla… Bu etkenler göz önüne alındığında, manda sütü ürünlerinin, E vitamini bakımından daha zengin olmaları gerekçesi ile, kansere, ve, kalp – damar hastalıklarına karşı koruyuculuk değerlerinin daha yüksek olduğu düşünülüyor. Çünkü, E vitamini, yüksek antioksidan değeri anlamına geliyor, ve bu da vücudun serbest radikallere karşı güçlendiriyor.

 • 5 Çok İyi (0)
  % 0
 • 4 İyi (0)
  % 0
 • 3 Ne İyi/Ne Kötü (1)
  % 100
 • 2 Kötü (0)
  % 0
 • 1 Çok Kötü (0)
  % 0
Ortalama Puan
3.0
N**** ****n

biraz tuzlu

Bafra Sürmeli Organik Köyümüzde hayvan sağlığı ve refahına özen gösterilen çifliğimizdeki inekler, Veteriner hekim kontrolüyle hijyen kurallarına titizlikle uyularak otomatik makinelerle sağılır, Sağlıklı ineklerimizden elde ettiğimiz kaliteli süt, bakteri düzeyini minumum düzeyde tutulması için 4 dereceye soğutulur. Gıda Mühendisi kontrolünde el değmeden tek kullanımlık petlere paketlenir. Doğal süt tüketebilmeniz ve kendi doğal yoğurdunuzu yapabilmeniz için eşşiz bir besin olan sütümüzü doğasındaki değerleri koruyarak soğutuculu aracımızla kapınıza ulaştırmaktayız. Süt Konağı olarak Sağlıklı gıdalarla beslenme bilincini yaygınlaştırmak için kaliteli ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

Köylerden şehirlere göç etmemizle birlikte doğal gıda tüketimimizin yerini katkı maddeleri ile raf ömrü uzatılmış endüstriyel gıdalar almıştır. Endüstriyel gıdaların tüketiminden kurtulup doğal ürünlerle beslenebilmek için 'SÜT KONAĞI' markamızla ilk doğal ürün çalışmamızı istifadenize sunduk. DOĞAL SÜT tüketebilmeniz ve kendi DOĞAL YOĞURDUNUZU yapabilmeniz için Bafra Sürmeli Organik Köyümüzdeki ineklerimizden elde ettiğimiz işlem görmemiş günlük doğal tam yağlı ÇİĞ SÜTÜNÜZÜ evlerinize kadar teslim ediyoruz. Uzmanlar günde iki bardak 'Doğal Süt' tüketmemizin önemini vurgulamaktadırlar. Doğal gıdalarla beslenme bilincini hep birlikte yaygınlaştırmak ve sağlıklı yaşamak için Süt Konağı DOĞAL ÇİĞ SÜTÜYLE hizmetinize hazırdır

Sizin İçin Önerilenler

  Kuymak Peyniri-500 Gr.Kuymak Peyniri-500 Gr.
  48,50 TL
   Manda Peyniri - 1500 Gr.Manda Peyniri - 1500 Gr.
   77,00 TL
    Çökelek Peyniri - 1000 Gr.Çökelek Peyniri - 1000 Gr.
    33,50 TL
     Cin Mısır - 500 Gr.Cin Mısır - 500 Gr.
     15,00 TL
      Mısır Unu - 500 Gr.Mısır Unu - 500 Gr.
      15,00 TL
       Manda Yoğurdu - 750 Gr.Manda Yoğurdu - 750 Gr.
       50,00 TL
        Manda Tereyağı - 250 Gr.Manda Tereyağı - 250 Gr.
        65,00 TL
         Manda Kaymağı - 160 Gr.Manda Kaymağı - 160 Gr.
         50,00 TL
         Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?