Manda Tereyağı

Manda Tereyağı

0 YorumSüt Ürünleri

250 Gr. UNESCO Dünya Miras Geçici Listesi'nde yer alan Kızılırmak Deltası'nda ve Türkiye İstatistik Kurumunun (TÜİK) manda sayısı verilerine göre; Samsun ...

34,00 ₺

SONRAKİ Gün Teslimat

%100 DOĞAL

250 Gr.

UNESCO Dünya Miras Geçici Listesi'nde yer alan Kızılırmak Deltası'nda ve Türkiye İstatistik Kurumunun (TÜİK) manda sayısı verilerine göre; Samsun Türkiye genelinde 1. sırada yer alıyor. Ürünlerimiz bu bölgedeki seçkin Manda Sütlerinden ,Gıda mühendisi kontrolünde ve hijyenik şartlarda ürettirilmektedir.

 

Eklendiği yemekleri ve sosları eşsiz lezzetiyle taçlandırıyor.

Manda tereyağı yüksek oranda antioksidan maddeler, A, B1, B2, C ve K2 vitaminleri, kalsiyum, fosfor ve demir gibi mineraller içerir.

 

İçeriğindeki K2 vitamini sayesinde metabolizmanın kalsiyumu kullanabilmesini sağlar. Kemik ve dişler için hayati öneme sahip olan kalsiyum, K2 vitamini eksikliğinde görevini yerine getiremez. ileri yaştaki kimseler için kemik erimesi riskini düşüren manda tereyağı, çocukların kemik gelişimini de destekler.

 

Yapılan araştırmalar manda tereyağının kalp krizi riskini %69 oranında azalttığını ortaya çıkarmıştır. Yeterli ve düzenli manda tereyağı tüketimi bilinenin aksine obeziteye yol açmaz, bilakis obezite ve şeker hastalığıyla mücadelede yardımcı rol üstlenir.

 • Teslim Süresi Nedir?

  Samsun içi teslimat ertesi gün yapılmaktadır.

 • Güvenlik/Araç?

  Samsun içinde ürünlerimiz özel olarak soğuk hava depolu araçlarımızla kapınıza teslim edilmektedir.

  Samsun dışı ise henüz kargo anlaşmamız yoktur.

 • Kargo ücreti?

  Samsun içi kendi araçlarımızla dağıtımlarımız ücretsizdir.

  Samsun dışı tesilmatlarda ürünlerimiz özel kutulama ve hacim sebebiyle ücretlidir.

 • Nerelere kargo var?

  Şuan sadece Samsun içi Atakum/İlkadım/19 Mayıs ve Bafra ilçelerine teslimatımız mevcuttur.

  Çok kısa süre içerisinde kargo anlaşması yapılacak olup tüm Türkiye'ye kargo gönderilecektir.

5 üzerinden 0

 • 5 yıldız0
 • 4 yıldız0
 • 3 yıldız0
 • 2 yıldız0
 • 1 yıldız0
Yorum Yapın

  Bafra Sürmeli Organik Köyümüzde hayvan sağlığı ve refahına özen gösterilen çifliğimizdeki inekler, Veteriner hekim kontrolüyle hijyen kurallarına titizlikle uyularak otomatik makinelerle sağılır, Sağlıklı ineklerimizden elde ettiğimiz kaliteli süt, bakteri düzeyini minumum düzeyde tutulması için 4 dereceye soğutulur. Gıda Mühendisi kontrolünde el değmeden tek kullanımlık petlere paketlenir. Doğal süt tüketebilmeniz ve kendi doğal yoğurdunuzu yapabilmeniz için eşşiz bir besin olan sütümüzü doğasındaki değerleri koruyarak soğutuculu aracımızla kapınıza ulaştırmaktayız. Süt Konağı olarak Sağlıklı gıdalarla beslenme bilincini yaygınlaştırmak için kaliteli ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.