300 TL ve üzeri KARGO BEDAVA!
Sepeti Gizle
Toplam: 0,00 TL
Alışverişi Tamamla
Organik Salatalık - 1 Kg. resim detay
Organik Salatalık - 1 Kg. resim önizleme

Organik Salatalık - 1 Kg.

6,00 TL

1 Kg. Doğal ve Sertifikalı Organik Salatalık

-
+
Hijyenik Paketleme
Hızlı Gönderim
Kapıda Ödeme
Taksit İmkanı

Doğal ve Sertifikalı Organik Salatalık, çok iyi bir pantotenik asit kaynağı olmakla birlikte, iyi birer, bakır, potasyum, manganez, C vitamini, fosfor, magnezyum, biotin ve B1 vitamini kaynağıdır. Tüm bunlara ek olarak salatalık zayıflatma özelliği ile de son derece faydalıdır.

Sürmeli Köyümüzde Organik üretilen ve sertifikalandırılan Domates, İnce Biber, salata ve patlıcan güvenle tüketebilirsiniz.

Sebzelerin her biri farklı vitamin, mineral ve antioksidanlar açısından zengindir. Zengin lif içerikleri sayesinde sindirim sisteminin sağlıklı çalışmasını sağlarlar.  Lifler kabızlığı giderir ve daha uzun süre tokluk sağlayarak kilo vermenize de çok yardımcı olurlar.

Özellikle potasyum zengini sebzeler içerdikleri antioksidanlar sayesinde kalp dostu besinlerdir.

Özellikle koyu yeşil yapraklı sebzeler, yüksek magnezyum içerikleri sayesinde stres hormonu olarak bilinen kortizol düzeyini dengelerler.

Sebzelerin çoğu B grubu vitaminler açısından zenginlerdir; B grubu vitaminler kaygı ve depresyon belirtilerini azalmasını sağlarlar.

Sebzelerde çokça bulunan K vitamini, vücutta strese bağlı olarak artan iltihap ve ödem oluşumu azaltır.

Sebzeler beyin sağlığımız için en önemli bileşenlerden biri olan folik asiti alabileceğimiz zengin kaynaklardan biridir.

Sebzelerde bolca bulunan E vitamini ve C vitamini, birlikte çalışarak cildi yaşlanmaya karşı korurlar.

Sebzelerde bulunan demir, folik asit ve B6 vitamini saç sağlığını iyileştirir.

 • 5 Çok İyi (0)
  % 0
 • 4 İyi (0)
  % 0
 • 3 Ne İyi/Ne Kötü (0)
  % 0
 • 2 Kötü (0)
  % 0
 • 1 Çok Kötü (0)
  % 0
Ortalama Puan
Henüz Değerlendirilmemiş
Bafra Sürmeli Organik Köyümüzde hayvan sağlığı ve refahına özen gösterilen çifliğimizdeki inekler, Veteriner hekim kontrolüyle hijyen kurallarına titizlikle uyularak otomatik makinelerle sağılır, Sağlıklı ineklerimizden elde ettiğimiz kaliteli süt, bakteri düzeyini minumum düzeyde tutulması için 4 dereceye soğutulur. Gıda Mühendisi kontrolünde el değmeden tek kullanımlık petlere paketlenir. Doğal süt tüketebilmeniz ve kendi doğal yoğurdunuzu yapabilmeniz için eşşiz bir besin olan sütümüzü doğasındaki değerleri koruyarak soğutuculu aracımızla kapınıza ulaştırmaktayız. Süt Konağı olarak Sağlıklı gıdalarla beslenme bilincini yaygınlaştırmak için kaliteli ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

Köylerden şehirlere göç etmemizle birlikte doğal gıda tüketimimizin yerini katkı maddeleri ile raf ömrü uzatılmış endüstriyel gıdalar almıştır. Endüstriyel gıdaların tüketiminden kurtulup doğal ürünlerle beslenebilmek için 'SÜT KONAĞI' markamızla ilk doğal ürün çalışmamızı istifadenize sunduk. DOĞAL SÜT tüketebilmeniz ve kendi DOĞAL YOĞURDUNUZU yapabilmeniz için Bafra Sürmeli Organik Köyümüzdeki ineklerimizden elde ettiğimiz işlem görmemiş günlük doğal tam yağlı ÇİĞ SÜTÜNÜZÜ evlerinize kadar teslim ediyoruz. Uzmanlar günde iki bardak 'Doğal Süt' tüketmemizin önemini vurgulamaktadırlar. Doğal gıdalarla beslenme bilincini hep birlikte yaygınlaştırmak ve sağlıklı yaşamak için Süt Konağı DOĞAL ÇİĞ SÜTÜYLE hizmetinize hazırdır

Sizin İçin Önerilenler

  Organik Patlıcan - 1 KgOrganik Patlıcan - 1 Kg
  6,00 TL
   Barbunya - 1 kgBarbunya - 1 kg
   20,00 TL
    Nektarin-1 KgNektarin-1 Kg
    15,00 TL
     Limon - 1 KgLimon - 1 Kg
     9,00 TL
      Pirinç - 1 Kg.Pirinç - 1 Kg.
      13,50 TL
       Dermason Fasulye - 1 Kg Dermason Fasulye - 1 Kg
       19,50 TL
        Kırmızı Mercimek - 1 kgKırmızı Mercimek - 1 kg
        16,50 TL
         Pilavlık Bulgur - 1 kgPilavlık Bulgur - 1 kg
         10,00 TL
          Köy Peyniri - 1 Kg.Köy Peyniri - 1 Kg.
          35,00 TL