Sepeti Gizle
Toplam: 0,00 TL
Alışverişi Tamamla
Tam Yağlı Doğal Yoğurt - 4160 Gr. resim detay
Tam Yağlı Doğal Yoğurt - 4160 Gr. resim önizleme

Tam Yağlı Doğal Yoğurt - 4160 Gr.

72,00 TL

-
+
Hijyenik Paketleme
Hızlı Gönderim
Kapıda Ödeme
Taksit İmkanı

Kaymaklı Yoğurt - 4160 Gr.

 

Köy usulü inek yoğurtlarımız Çiftliğimizdeki tesisimizde hijyenik şartlarda ve tamamen doğal yöntemler ile katkısız olarak üretilmektedir.

Bağırsak sağlığını korur. yağ yakımına destek olur, tansiyonu düzenler, kolesterolü düzenler,

bağışıklık sistemini güçlendirir, diş ve kemik sağlığını destekler, kas gelişimini destekler.

 • 5 Çok İyi (6)
  % 100
 • 4 İyi (0)
  % 0
 • 3 Ne İyi/Ne Kötü (0)
  % 0
 • 2 Kötü (0)
  % 0
 • 1 Çok Kötü (0)
  % 0
Ortalama Puan
5.0
Kubra ***i

Yoğurt cok guzel cok memnunum

Tuncay ***K

10 numara doğal ve güzel

Serife ***n

1 yıldır ürünlerini kullanıyorum, bence ev yoğurdundan farkı yok. Tebrik ediyorum

Emine ***

bu yoğurdu kullanmaya başladığımdan beri başka yoğurt yiyemez olduk. teşekkür ederiz.

F**** ****k

Mükemmel bir yoğurt. Ellerinize ve emeğinize sağlık.

Esra ***y

Teşekkür ederiz..

Bafra Sürmeli Organik Köyümüzde hayvan sağlığı ve refahına özen gösterilen çifliğimizdeki inekler, Veteriner hekim kontrolüyle hijyen kurallarına titizlikle uyularak otomatik makinelerle sağılır, Sağlıklı ineklerimizden elde ettiğimiz kaliteli süt, bakteri düzeyini minumum düzeyde tutulması için 4 dereceye soğutulur. Gıda Mühendisi kontrolünde el değmeden tek kullanımlık petlere paketlenir. Doğal süt tüketebilmeniz ve kendi doğal yoğurdunuzu yapabilmeniz için eşşiz bir besin olan sütümüzü doğasındaki değerleri koruyarak soğutuculu aracımızla kapınıza ulaştırmaktayız. Süt Konağı olarak Sağlıklı gıdalarla beslenme bilincini yaygınlaştırmak için kaliteli ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

Köylerden şehirlere göç etmemizle birlikte doğal gıda tüketimimizin yerini katkı maddeleri ile raf ömrü uzatılmış endüstriyel gıdalar almıştır. Endüstriyel gıdaların tüketiminden kurtulup doğal ürünlerle beslenebilmek için 'SÜT KONAĞI' markamızla ilk doğal ürün çalışmamızı istifadenize sunduk. DOĞAL SÜT tüketebilmeniz ve kendi DOĞAL YOĞURDUNUZU yapabilmeniz için Bafra Sürmeli Organik Köyümüzdeki ineklerimizden elde ettiğimiz işlem görmemiş günlük doğal tam yağlı ÇİĞ SÜTÜNÜZÜ evlerinize kadar teslim ediyoruz. Uzmanlar günde iki bardak 'Doğal Süt' tüketmemizin önemini vurgulamaktadırlar. Doğal gıdalarla beslenme bilincini hep birlikte yaygınlaştırmak ve sağlıklı yaşamak için Süt Konağı DOĞAL ÇİĞ SÜTÜYLE hizmetinize hazırdır

Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?