Sepeti Gizle
Toplam: 0,00 TL
Alışverişi Tamamla
Tam Yağlı Telli Peynir - 250 Gr. resim detay
Tam Yağlı Telli Peynir - 250 Gr. resim önizleme

Tam Yağlı Telli Peynir - 250 Gr.

35,00 TL

-
+
Hijyenik Paketleme
Hızlı Gönderim
Kapıda Ödeme
Taksit İmkanı

250 gr. Telli Peynir

Sulu haşlama metodu kaşar üretiminde çok güvenilir bir metoddut.12 kg sütten 1kg kaşar elde edilir. Oldukça besleyici, yağlı ve kıvamlıdır.

Kaşar, kalsiyum ve çinko kaynağıdır.

Kaşar peyniri her anlamda beyaz peynire besinsel açıdan daha üstündür. Çünkü serum proteinleri kaşar peynirinde mevcuttur

 Kaşar peyniri yapılır iken sütün Sıcaklığı 60-65 derece arasındadır ve bu sıcaklıkta kalsiyum oranları ve besin değerlerinde düşüş olmaz.

 • 5 Çok İyi (2)
  % 100
 • 4 İyi (0)
  % 0
 • 3 Ne İyi/Ne Kötü (0)
  % 0
 • 2 Kötü (0)
  % 0
 • 1 Çok Kötü (0)
  % 0
Ortalama Puan
5.0
emel ***u

tadını çok beğendik tavsiye ederim ederim👍🏼👍🏼

ŞEYMA ***R

Çok lezzetli 🤤

Bafra Sürmeli Organik Köyümüzde hayvan sağlığı ve refahına özen gösterilen çifliğimizdeki inekler, Veteriner hekim kontrolüyle hijyen kurallarına titizlikle uyularak otomatik makinelerle sağılır, Sağlıklı ineklerimizden elde ettiğimiz kaliteli süt, bakteri düzeyini minumum düzeyde tutulması için 4 dereceye soğutulur. Gıda Mühendisi kontrolünde el değmeden tek kullanımlık petlere paketlenir. Doğal süt tüketebilmeniz ve kendi doğal yoğurdunuzu yapabilmeniz için eşşiz bir besin olan sütümüzü doğasındaki değerleri koruyarak soğutuculu aracımızla kapınıza ulaştırmaktayız. Süt Konağı olarak Sağlıklı gıdalarla beslenme bilincini yaygınlaştırmak için kaliteli ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

Köylerden şehirlere göç etmemizle birlikte doğal gıda tüketimimizin yerini katkı maddeleri ile raf ömrü uzatılmış endüstriyel gıdalar almıştır. Endüstriyel gıdaların tüketiminden kurtulup doğal ürünlerle beslenebilmek için 'SÜT KONAĞI' markamızla ilk doğal ürün çalışmamızı istifadenize sunduk. DOĞAL SÜT tüketebilmeniz ve kendi DOĞAL YOĞURDUNUZU yapabilmeniz için Bafra Sürmeli Organik Köyümüzdeki ineklerimizden elde ettiğimiz işlem görmemiş günlük doğal tam yağlı ÇİĞ SÜTÜNÜZÜ evlerinize kadar teslim ediyoruz. Uzmanlar günde iki bardak 'Doğal Süt' tüketmemizin önemini vurgulamaktadırlar. Doğal gıdalarla beslenme bilincini hep birlikte yaygınlaştırmak ve sağlıklı yaşamak için Süt Konağı DOĞAL ÇİĞ SÜTÜYLE hizmetinize hazırdır

Sizin İçin Önerilenler

Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?